Aparaty ortodontyczne na zęby – jak przebiega ich zakładanie?

aparat ortodontyczny

Dental Comfort Clinic to przestrzeń, w której można zaprojektować swój nowy, piękny, hollywoodzki uśmiech. To także miejsce skupiające specjalistów, którzy pomocą dobrać aparat ortodontyczny. 

Dental Comfort Clinic – co przemawia za wizytą właśnie tutaj?

Dental Comfort Clinic jest nowoczesną placówką stomatologiczną, która oferuje szeroki zakres usług, aby zaspokoić potrzeby wszystkich pacjentów. Od ortodoncji, poprzez stomatologię zachowawczą, protetykę i chirurgię stomatologiczną – Dental Comfort Clinic zapewnia kompleksową opiekę. Fachowość i życzliwość to jej cechy rozpoznawcze. Doświadczony zespół specjalistów każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość opieki.

Ważne jest to, że wszelkie zabiegi odbywają się w miłej atmosferze. Nowe technologie wspierają lekarzy na każdym kroku, aby ostateczne efekty ich pracy były jeszcze lepiej oceniane przez klientów, a wszelkie zabiegi stomatologiczne były jak najbardziej przyjemne i bezstresowe. Najwyższy poziom komfortu i opieki to standard naszych czasów. Niezależnie od tego, czy potrzebuje się rutynowego skallingu, czy bardziej skomplikowanego zabiegu, Dental Comfort Clinic jest po to, aby pomóc osiągnąć i utrzymać optymalny stan zdrowia jamy ustnej.

Aparaty ortodontyczne na zęby – metoda na piękny, hollywoodzki uśmiech!

Aparaty ortodontyczne na zęby w Poznaniu to popularny sposób na poprawę ustawienia zębów. Pozwala pozbyć się kompleksów i zawalczyć o swój lepszy wygląd oraz samopoczucie. Proces rozpoczyna się od tego, że ortodonta wykona najpierw zdjęcia rentgenowskie oraz pobierze wyciski zębów. Następnym krokiem jest opracowanie planu prostowania zębów. Gdy już wszystko jest przygotowane, specjalista zabiera się za zakładanie aparatu ortodontycznego. Robi to przy użyciu metalowych zamków, które są przyklejane do przedniej części każdego zęba. Zamki są połączone drutem, który jest okresowo dokręcany, aby przesunąć zęby do pożądanej pozycji.