Biżuteria ślubna – jaką wybrać?

bizuteria slubna

Piękne kreacje ślubne wymagają podkreślenia efektownymi dodatkami. Można założyć biżuterię, która od lat przechowywana jest w rodzinnych skrytkach lub kupić zupełnie nowe dodatki. Nie ma jednej słusznej recepty, dlatego przy wyborze akcesoriów warto kierować się swoim gustem i wyczuciem estetyki. 

Biżuteria ślubna – moda czy klasyka?

Biżuterię można dobrać do stylu sukni lub innych dodatków. Staroświeckie akcesoria wyglądają pięknie w połączeniu z kreacjami w stylu wiktoriańskim, zwiewnymi romantycznymi sukienkami czy przeżywającymi drugą młodość sukniami z wysokim stanem. Taka biżuteria ślubna w Warszawie może być złota, inkrustowana kamieniami szlachetnymi.

Minimalistyczne, ekstrawaganckie suknie będą dobrze wyglądały w zestawieniu z biżuterią, którą niektórzy mogliby nazwać kontrowersyjną. Kolie-chokery, masywne bransoletki zajmujące pół ramienia czy też diademy kipiące od przepychu – te i inne modne dodatki ślubne w Warszawie można znaleźć w lubianych sklepach.

Biżuteria ślubna – czy nosi się jeszcze złoto i srebro?

Wciąż modna i popularna jest klasyczna biżuteria, choć często w nowej odsłonie. Chodzi np. o różowe złoto, czarne srebro lub zastępowanie kamieni szlachetnych oczkiem wykonanym z żywicy epoksydowej. Nowoczesne dodatki ślubne w Warszawie mogą prezentować się bardzo klasycznie, ale w modzie jest obecnie element zaskoczenia.

Nie mija moda na romantyczne stylizacje. Sukienka wizytowa w Warszawie przy odrobinie wysiłku i doborze dodatków stanie się elegancką suknią odpowiednią na ślub. Można zmienić jej zwykły wygląd za pomocą biżuterii wykonanej właśnie z metali szlachetnych. Dobrym zestawieniem jest naszyjnik z kolczykami lub tiara z bransoletką.

Suknia balowa – jak podkreślić jej urok?

Podczas ceremonii ślubnej można założyć biżuterię, w której każda panna młoda poczuje się jak księżniczka. Do łask wracają tiary, diademy, korony, w połączeniu z welonem lub bez. Elegancka suknia w Warszawie w połączeniu takich dodatków tworzy stylizację, która zapada w pamięć na wiele lat.

Podsumowując, efektowna biżuteria z rodzinnych skrytek lub piękne dodatki zakupione u jubilera pozwolą poczuć się wyjątkowo na własnym ślubie. Można zdecydować się na modne w ostatnich latach ozdoby nakładane na głowę.