Właściwie wiemy, czego oczekują od nas mężczyźni w łóżku. Czy jednak oni wiedzą, co kobietom się podoba, co sprawia im największą przyjemność i radość? Panowie, przedstawiamy Wam poniżej listę rzeczy, które kobiety uwielbiają w łóżku! Stosujecie się do nich? 😉

Co sprawia kobiecie największą radość w łóżku?

Wy faceci uwielbiacie seks oralny – to oczywiste. Pamiętajcie, że kobiety również uwielbiają tego typu pieszczoty.

One naprawdę uwielbiają się przytulać – i to nie tylko przed czy po seksie. Tak poporstu również. Tak na dobranoc… – Jeśli jednak leży po drugiej stronie łóżka – wtedy nie ma ochoty na słodkie przytulanki, ale to rzadkość..

Kobieta chce Wam ufać, chce czuć się przy Was bezpiecznie, ale one naprawdę uwielbiają czasami odrobinę szaleństwa i nowości, eksperymentów – zwłaszcza w łóżku. Mamy tu na myśli jakieś nowe pozycje, zabawki erotyczne?

Nie milcz w trakcie seksu… Ona uwielbia słuchać odgłosów Twojej przyjemności. Co więcej – uwielbia kiedy mówisz jej świństewka do ucha podczas seksu, albo prawisz jej komplementy!

Nie chcesz się kochać w prezerwatywie? No to o tym z nią porozmawiaj a nie wywieraj na niej presji – absolutnie nie!

Pamiętaj, że seks to nie tylko Twoja przyjemność i nie tylko Twój orgazm. Dąż również do tego, żeby to ona osiągnęła orgazm. Jak się czujesz zmęczony zadbaj o to, by doszła podczas gry wstępnej.

Masz ochotę na wyuzdany, perwersyjny seks? Okej, ona też może mieć na niego ochotę, ale co jeśli dziś jednak woli delikatne pieszczoty? Zapytaj… zanim zaczniesz szarpać ją za włosy.

Zadbaj o odpowiednią grę wstępną. Nie spiesz się i nie dąż do tego, by wreszcie w nią wejść. Gra wstępna dla każdej kobiety jest bardzo istotna, rozpala zmysły i niesamowicie podnieca… Panowie, gdyby orgazm był jedyną rzeczą, na której zależy kobiecie.. to już dawno ustąpilibyście miejsca wibratorom…

Pamiętajcie też o bardzo ważnej kwestii. Higienie i czystej pościeli. Dla wielu jest to oczywiste, ale jednak są tacy, którzy nie przywiązują wagi do tego, czy zmienili pościel parę dni, czy tygodni temu… Kobieta uwielbia seks w świeżej, czystej pościeli, w uprzątniętym mieszkaniu… Serio – zwracają na to uwagę. Na waszą higienę również..


Zobacz również: gej-porno.pl

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19