Wspólne wakacje

Czy jesteście gotowi na wspólne wakacje?

Lato coraz bliżej, a wy planujecie wspólny wyjazd? Jesteście ze sobą od prawie roku i to mają być wasze pierwsze wspólne wakacje? A może jesteście już parą od wielu lat, ale dopiero teraz będziecie mieć możliwość wspólnego wyjazdu? W takim razie musicie koniecznie przekonać się, czy jesteście gotowi na taką wyprawę. Wakacje i podróże to zupełnie inne warunki, niż na co dzień. Możecie dopiero teraz zauważyć cechy partnera, o których do tej pory nie wiedzieliście. To właśnie w czasie podróży i na wakacjach pary najczęściej się kłócą, a w efekcie tego, dochodzi do ich rozstania. Przekonaj się, czy Twój związek również jest na to narażony?

Wspólne wakacje – zwiedzanie, czy leniuchowanie?

Są dwa typu osób na wakacjach. Ten pierwszy typ nie potrafi usiedzieć w miejscu i najchętniej całymi dniami zwiedzałby wszystko co się da w okolicy. Dla takiej osoby odpoczynkiem jest zwiedzanie i aktywne spędzanie czasu. Drugi typ woli lenistwo i nie wyobraża sobie urlopu na wakacjach bez leżenia na słońcu. Odpoczynek dla niego, to nic nie robienie. Jeżeli macie inne charaktery, to trudno wam będzie pogodzić się na wakacjach. Jednak jest na to jeden sposób – każdego dnia będzie zmieniać swoją aktywność. Tak więc jednego dnia będziecie leniuchować, a następnego pozwiedzacie. I tak na zmianę do końca urlopu, by każde z was spędziło wspólnie czas i mogło się relaksować.

Za dużo czas spędzonego pod jednym dachem

Zazwyczaj pary, które wybierają się na wakacje, zamawiają sobie hotel i jeden pokój z łóżkiem dla dwojga. Mieszkanie w jednym pomieszczeniu z ukochaną osobą przez tydzień lub dwa, może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Jeżeli do tej pory nie mieszkaliście ze sobą, to teraz możecie przekonać się, jakie nietypowe i często irytujące nawyki ma wasz partner. Czy Twój mężczyzna zostawia po sobie ubrania w każdym miejscu w pokoju? A Twoja dziewczyna zapomina zgasić światło, kiedy wychodzi z łazienki lub kuchni? Wszystkie wasze nawyki wyjdą na jaw i okaże, się, czy wasz związek będzie w stanie je zaakceptować.

Pierwsze wspólne wakacje dla każdej pary to prawdziwa jazda bez trzymanki. Nie możecie się dziwić, że częściej się kłócicie, ponieważ człowiek inaczej zachowuje się na co dzień, a zupełnie inaczej w trakcie podróży , czy na urlopie. Jeżeli przetrwacie ten pierwszy wyjazd, to kolejne już będą łatwiejsze i wzmocnią wasz związek.

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19