drogo

Drożyzna atakuje turystów z każdej strony i nic się nie poradzi

Pogodziliśmy się już w większości z tym, że świat, w którym żyjemy, jest właśnie taki jaki jest i inny być nie może. Trudno nam jest nawet sobie wyobrazić, że mógłby wyglądać inaczej, tak bardzo już się przyzwyczailiśmy do jego praw i zasad działania. Jak się jednak okazuje, niejednokrotnie znajdowaliśmy się blisko zmian, które mogłyby zaważyć na kształcie naszego obecnego życia.

Przykładem tutaj może być ograniczenie drożyzny w ośrodkach turystycznych, który to projekt swego czasu mógłby być dość bliski zrealizowania. I gdyby to się stało, możemy być pewni, że dla mniej majętnych podróżników byłaby to wielka szansa. Działoby się tak pod warunkiem, że udałoby się doprowadzić cały ten śmiały projekt do końca. Ponadto, w takiej sytuacji nie bylibyśmy już zmuszeni martwić się o wystarczające środki, co byłoby chyba najlepszą wiadomością.

Drożyzna i turyści

Trzeba przyznać, że to byłaby bardzo miła perspektywa i prawie każdy chciałby dla siebie czegoś takiego. Możemy wciąż gdybać, jakie korzyści oznaczałoby dla nas doprowadzenie realizacji projektu takiego jak ograniczenie drożyzny w ośrodkach turystycznych do końca. Na nasze nieszczęście, nie pozostaje nam nic innego, gdyż nie było nam dane przekonać się o tym na własnej skórze. I chociaż wydaje nam się to trudne do przełknięcia, tak to właśnie wygląda: pomimo korzyści, jakie zapewniał, ograniczenie drożyzny w ośrodkach turystycznych nie doczekało się finalizacji projektu. Przyczyną tego było to, że zyski nazbyt by zmalały, co od nowa uczy nas o tym, jak kruche i nic nieznaczące potrafią być ludzkie zamierzenia i ambicje. Dlatego właśnie na chwilę obecną ograniczenie drożyzny w ośrodkach turystycznych pozostaje jedynie niezrealizowanym planem i raczej się to nie zmieni.

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19