Modne torebki na jesień i zimę 2022 – jakie modele są na czasie?

torebki

Trendy w modzie damskiej na jesień i zimę 2022/2023 to przede wszystkim stawianie na piedestale różnorodności. Do łask światowej klasy projektantów wkradła się nonszalancja, ale nie zabrakło także miejsca dla klasycznych deseni. Coś dla siebie znajdą więc zarówno miłośniczki nieszablonowego podejścia do tematu mody, jak również amatorki minimalizmu, który zawsze się obroni. Sprawdźmy więc, jakie modele torebek rządzą na wybiegach.

Modne torebki na jesień-zima 2022/23 – a może Shopper bag w wersji XL?

Shopper bag w wersji XL to niewątpliwy hit tej jesieni i absolutnie nie można przejść obok tego modelu obojętnie. Bez względu na to czy jesteśmy jego miłośniczkami czy też nie, ma on w sobie coś, co przyciąga spojrzenia. Z powodzeniem można go zestawiać zarówno z casualowymi stylizacjami, jak i tymi dedykowanymi na wielkie wyjścia. Ten zawsze się obroni i sprawi, że nawet najbardziej nudne zestawienie kolorów czy też deseni przestanie mieć na znaczeniu. Liczyć się będzie komfort, wygoda i zacięcie w wymiarze XL, jakie daje schopper bag.

Miniaturowe torebki – must have trendów w torebkach damskich jesień-zima 2022

Definicja mini torebki została naprawdę bardzo mocno ,,naciągnięta”. Myśląc o małych modelach na myśl przywodzą przypominające popularne nerki. Nic bardziej mylnego. Sezon jesień-zima 2022/2023 będzie należał bowiem do modeli rozmiarem zbliżonych do breloczków. To oczywiście dobry sposób na ozdobienie stylizacji, wprowadzenie do niej akcentu, ale jednak niekoniecznie stawianie na funkcjonalność. Jeśli więc chcemy nadać sobie szyku, dość nieoczywistego podejścia do tematu mody lub też szukamy ciekawego akcentu, to mini torebki są idealnym sposobem na osiągnięcie celu. Na próżno jednak szukać w nich funkcjonalności.

Plecaki wracają do łask – modne modele torebek na jesień i zimę 2022/2023

Plecaki były szalenie modne w latach 90. a zwłaszcza w wersji tkanej lub skórzanej. Tym razem projektanci także kłaniają się w kierunku skóry niemniej w bardziej odważnym wydaniu niźli klasyka. Mowa o wersji pikowanej, która świetnie sprawdzi się w zestawieniu z casualową stylizacją, jak również wkomponuje się w styl dość nonszalanckiej. Taki plecak to hit tego sezonu i nie warto o nim zapominać, jeśli chcemy być z najnowszymi trendami za pan brat.

Jak widać trendy w torebkach damskich potrafią w tym sezonie zaskoczyć, niemniej nie na tyle, aby nie umieć się w nich odnaleźć.