Ranking oczyszczaczy powietrza do 50 m²

oczyszczacz

W dobie pogarszającego się stanu powietrza, które bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia, jedynym sposobem na lepsze samopoczucie jest stworzenie bezpiecznej przystani we własnym domu. Jak to zrobić?

Dlaczego warto kupić oczyszczacz powietrza?

Oczyszczacze powietrza stały się już od kilku lat must have w wielu domach, mieszkaniach, czy nawet biurach. Niestety jakość powietrza w Polsce nie jest najlepsza, w sezonie grzewczym gołym okiem możemy zobaczyć smog unoszący się w powietrzu, jednak na tym się nie kończy, w powietrzu znajdują się również innego rodzaju zanieczyszczenia, alergeny, pleśni, grzyby, czy wirusy i bakterie. Bezpieczny, rozwiązaniem, dzięki któremu oczyścimy powietrze z zanieczyszczeń we własnym domu jest właśnie oczyszczacz powietrza.

Skuteczny oczyszczacz powietrza:

  • poradzi sobie z frakcjami pyłów zawieszonych pochodzących ze smogu

  • usunie wirusy i bakterie przemieszczające się drogą powietrzną

  • wyeliminuje brzydkie zapachy, grzyby, pleśnie i alergeny

  • przyczyni się do zmniejszenia ilości kurzu

Oczyszczone powietrze pozytywnie wpływa na samopoczucie, zasypianie i zdrowy sen. Ponadto zmniejsza ryzyko zachorowań na alergie czy choroby układu oddechowego. Użytkownicy mówią również o zmniejszeniu ilość kurzu wraz z użytkowaniem oczyszczaczy.

Oczyszczacz powietrza w promocji możemy kupić w naprawdę korzystnej cenie i choć te urządzenia nie należą do najtańszych, można je potraktować jako dobrą inwestycję w nasze zdrowie.

3 najlepsze modele oczyszczaczy do pomieszczenia nie większego niż 50 m2

  • Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW- model który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu do 50 m2, bardzo dobrze poradzi sobie ze wszelkimi zanieczyszczeniami w powietrzu, a dzięki jonizatorowi również z wirusami i bakteriami. Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW pracuje na tyle cicho że można umieścić go np. w sypialni. Funkcja nawilżania pozwala na uporanie się z problemem suchego powietrza. Oczyszczacz Sharp KC-A60EUW jest praktycznie bezobsługowy, jeśli wybierzemy tryb automatyczny nie musimy sterować urządzeniem, ponieważ jest ono w stanie dopasować swoją pracę do warunków panujących w danym pomieszczeniu.

  • Vestfrost VP-A1Z40WH oczyszczacz z jonizatorem- idealny do pomieszczenia nie przekraczającego 48 m2 , wyposażony w lampę UV-C LED, jonizator, filtr wstępny, węglowy i HEPA, dzięki czemu jego skuteczność jest na wysokim poziomie. Oczyszczaczem Vestfrost możemy sterować zdalnie, dzięki dedykowanej aplikacji Tuya. Działa cicho, jest prosty w obsłudze, a jego cena jest bardzo atrakcyjna. Oczyszczacz powietrza w promocji sprawia, że ten model może być urządzeniem na każdą kieszeń.

  • SHARP FP-J60EU-W- model do pomieszczeń średniej wielkości, jego powierzchnia oczyszczania wynosi 48 m2, natomiast wydajność 396 m3/h. Wysokiej klasy jonizator sprawia, że urządzenie jest w stanie wyeliminować z powietrza także wirusy i bakterie. Pracuje naprawdę cicho, jego bezpieczeństwo zostało potwierdzone certyfikatem PZH.

Oczyszczacz powietrza to urządzenie w które warto zainwestować. Kupując swój pierwszy model zwracajmy uwagę na powierzchnię oczyszczania, wydajność, głośność pracy oraz sposób filtracji. Jeśli chcemy nieco zaoszczędzić, szukajmy w najlepszych sklepach dobrej klasy oczyszczacza powietrza w promocji.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl