Top 5 pomysłów na prezent dla nauczyciela

Zbliża się Dzień Nauczyciela, uczniowie zaczynają organizować składki. Co kupić nauczycielom na koniec roku? Tym razem zrezygnujecie z oklepanych prezentów, na rzecz czegoś oryginalnego. Mamy dla Was kilka podpowiedzi!

Grawerowany prezent

Pierwszą naszą propozycją jest grawerowany prezent. Prezent z dedykacją dla nauczyciela to idealny pomysł. Szalonych pomysłów z grawerowanymi napisami jest obecnie co nie miara. Grawerowany upominek to świetny pomysł na prezent dla nauczyciela, aby podziękować nauczycielowi za włożony trud nauczania.

Czekoladowe słodkości

Wiele sklepów, szczególnie internetowych przygotowuje z okazji święta nauczycieli, specjalne wyroby na tę okazję. Czekoladowe smakołyki to najczęściej wymieniany przez rodziców pomysł na prezent dla nauczyciela. Standardowe czekoladki czy też bombonierki nauczyciele najczęściej otrzymują niemalże hurtowo, dlatego też warto wykazać się odrobiną kreatywności i zakupić coś bardziej oryginalnego i smacznego. Okazuje się, że czekoladowe smakołyki to wciąż najczęściej wręczany upominek dla nauczycieli. Zmieniła się jedynie forma wyrobów, dawniej wręczano zwykłą czekoladę, dziś na rynku dostępnych jest wiele wyrobów ręcznie robionych z wypisanymi, serdecznymi życzeniami.

Portretowa karykatura

Ostatnimi czasy wysoko na liście prezentów dla nauczycieli są karykatury nauczycieli. Portret ze zdjęcia, realizowany na zamówienie jest obecnie w modzie. Oczywiście każdy prezent powinien zostać starannie zapakowany, również karykatura. Róbmy to jednak z głową, aby prezent pasował do okazji oraz, aby sprawił frajdę nauczycielowi.

Niepowtarzalne zdjęcie

Ten drobny prezent z pewnością ucieszy każdego naszego ulubionego nauczyciela. Uczniowie coraz częściej i chętnie wręczają na pamiątkę nauczycielom wspólne zdjęcie klasowe z podpisami. Będzie to z pewnością bardzo miła niespodzianka dla nauczyciela, która jednocześnie będzie podziękowaniem od całej klasy za trud wychowania.

Kwiaty

Jest to dość powszechny prezent, jednak przy odrobinie kreatywności uczniów, może okazać się bardzo udanym. Taka forma wyróżnienia oraz podziękowania może być w pełni wystarczająca jeśli wykażemy się pomysłowością.

Dzień nauczyciela już tuż, tuż. Bardzo drogie prezenty na dzień nauczyciela to coraz częstsza praktyka w szkołach. Kwestia wręczania drogich prezentów wciąż budzi kontrowersje, zarówno wśród rodziców, jak i nauczycieli.

  1. Warto podarować nauczycielom niebanalny oraz oryginalny prezent.
  2. Wciąż najpopularniejszymi prezentami dla nauczycieli są czekoladowe wyroby.

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19