Top 5 zakładów bukmacherskich, które uzyskały licencję w 2018 roku

Nowelizacja ustawy hazardowej miała dwa cele, a mianowicie uporządkowanie hazardu w Internecie i poza Internetem. Warto zauważyć, że zniknęły nielegalne automaty do gier, a gracze muszą grać u bukmacherów mających licencję. Tutaj oczywiście istnieje aspekt finansowy, a mianowicie Państwo zyskuje pieniądze z podatków, czy licencji, a gracze nie muszą obwiać się, że nie otrzymają wygranych. Większość polskich i oczywiście legalnych bukmacherów uzyskała licencję w 2018 roku i dziś przedstawimy Wam top najlepszych zakładów bukmacherskich, ale już teraz zdradzimy wam, że pierwsze miejsce przyznajemy bukmacherowi PZBuk.

Top jeden – niezawodny PZBuk

legalni bukmacherzyPierwsze miejsce w naszym zestawieniu przyznajemy dla zakładów bukmacherskich PZBuk, a to za sprawą jasnych warunków, ale i ciekawych promocji. Otóż na pewno na uwagę zasługuje promocja pt. „Wpłacasz 200 zł, grasz za 500 zł! Bonus 150% dla nowych graczy.” Warunki tej promocji są niezwykle klarowne i jasne, czyli aby móc dokonać obrotu bonusem należy obstawić zakłady w wysokości czterokrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0. Dzięki temu już na wstępie możemy zyskać całkiem sporo w PZBuk. Rejestracja również jest banalnie prosta i szybka. Tak naprawdę wystarczy tylko podać dane, zweryfikować je i gotowe. Niemal od razu można też rozpocząć obstawianie meczów. PZBuk cieszy się także dużym uznaniem wśród typerów, a to za sprawą dużego wyboru metod płatności. W razie jakiejkolwiek wątpliwości, czy pytań do dyspozycji są konsultanci, którzy bardzo szybko odpowiadają. Zatem naprawdę warto, tym bardziej, że wypłata wygranych może być na Twoim koncie nawet do 3 dni.

Top dwa – dobry TOTALbet

Na dużą uwagę zasługuje również TOTALbet, a to za sprawą dobrych kursów i ciekawych promocji. Otóż ten bukmacher wie, jak przyciągnąć nowych graczy i oferuje im naprawdę interesujące promocję. Tutaj naszą uwagę zwróciły szczególnie dwie promocje, a dokładnie: „Super Total Bonus” i „Bezpieczny zakład”. Pierwsza promocja dotyczy sportów wirtualnych, w której można otrzymać nawet 40% do wygranych kuponów. Z kolei „Bezpieczny zakład” to promocja, dzięki której można otrzymać zwrot stawki, jeśli jedno z dziesięciu zdarzeń na kuponie okaże się nietrafione. Zatem proste i jasne warunki niewątpliwie się chwali. Dostępna jest jeszcze promocja 100% do 500 zł, ale niestety wymóg jest dosyć trudny do spełnienia. Poza tym bukmacher posiada same zalety np. przejrzystą stronę, świetną aplikację mobilną. A więc jest przez Nas jak najbardziej polecany.

Top trzy – ciekawy BETFAN

legalni bukmacherzyWarto także przyjrzeć się ofercie bukmachera BETFAN, który jest swoistą nowością, choć jeszcze nie można o tym zakładzie powiedzieć, że ma taką markę jak PZBuk, czy też TOTALbet, ale oferta zapowiada się całkiem ciekawie. Szeroki wybór spotkań, czy dyscyplin do obstawiania, czytelna strona internetowa zasługują na uwagę. Uczciwy kurs to kolejna zaleta, ale brakuje nam dobrych promocji. Ciekawie zapowiada się „3000 zł za friko”, ale warunki mogą być trudne do spełnienia, choć nie niemożliwe. Na samym początku trzeba wpłacić minimum 20 zł i zagrać za jego równowartość, następnie otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat, oczywiście konieczne jest też obrócenie bonusem, aż 5 razy i wtedy otrzymujesz wygraną.

Top cztery – coś nowego i coś ciekawego

Na dniach ruszy też nowy legalny bukmacher Traf, który poza możliwością obstawiania meczów, ma mieć także w swojej ofercie system obstawiania gonitw w aplikacji on-line. Choć jeszcze niewiele wiadomo, my już nie możemy doczekać się tej propozycji, szczególnie, że brzmi bardzo oryginalnie.

Top pięć – Typico zapowiada się ciekawie

Typico otrzymał licencję w 2018 roku i już niedługo powinien ruszyć z szeroką ofertą zakładów, która wygląda całkiem imponująco. Wiemy o tym bukmacherze jeszcze tyle, że dla swoich klientów przygotowuje ciekawą promocję: 30 zł zakład bez depozytu+ standardowe 100% do 1000 zł. Ta pozycja jest trochę na wyrost, ale liczymy, że Typico okaże się czarnym koniem.

Już niedługo na naszym rynku pojawi się również nowy gracz, a mianowicie eWinner. Choć z przecieków informacji można się dowiedzieć, że szykuje dla nas ciekawe promocje i oferty. Ale czy to prawda okaże się wkrótce, na razie polecamy wam naszym zdaniem najlepsze top 5 niezawodnych bukmacherów, którzy otrzymali licencję w 2018 roku.

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19