W czym specjalizuje się producent konstrukcji stalowych?

konstrukcje stalowe

Producent konstrukcji stalowych może dostarczać wielu przydatnych elementów wyposażenia zakładów produkcyjnych, hal magazynowych, hurtowni i sklepów detalicznych. W czym specjalizuje się producent konstrukcji stalowych?

Producent konstrukcji stalowych – jakich rozwiązań dostarcza?

Producent konstrukcji stalowych to dostawca wysokiej klasy rozwiązań, dzięki którym wiele różnych gałęzi przemysłu może bez problemu przechowywać i transportować towary. Stojaki kolumnowe, stojaki na butle gazowe, stojaki typu A, stojaki typu L, wózki magazynowe, wózki do segregacji profili-listew, wózki do sortowania szkła – to tylko część z proponowanych przez tego producenta rozwiązań. Bardzo przydatne są zwłaszcza stojaki do szyb. Dzięki nim profesjonalne zakłady szklarskie mogą ograniczyć ryzyko straty towarów, a także transportować swoje wyroby na duże odległości. Te użyteczne elementy znajdują się również na wyposażeniu zakładów ślusarskich czy meblowych. 

Regały do busa – praktyczne elementy wyposażenia pojazdu dostawczego

Regały do busa stanowią odpowiedź na potrzeby w zakresie bezpiecznego przechowywania transportowanych towarów. Na rynku spotkać można różnego typu rozwiązania, w tym stojaki z szufladami na wózek widłowy. Pozwalają one na komfortowy i sprawny rozładunek pojazdu przy użyciu wózka widłowego.  W ofercie są również stojaki samochodowe z wysuwanymi przedłużkami i zabudowanymi skrzyniami na narzędzia. To właśnie dzięki tym rozwiązaniom możliwe jest sprawne przewiezienie ciężkich narzędzi. Kolejną opcją są stojaki MK1 i MK2, będące uniwersalnymi rozwiązaniami do przewozu sprzętu. Stojaki do transportu drzwi i okien również bywają bardzo przydatne. W zakładach zajmujących się stolarką okienną i drzwiową są wręcz nieocenione. Pozwalają w bezpieczny sposób przewozić kruche i delikatne wyroby szklane czy też lustra, które wymagają zapewnienia odpowiednich warunków. Warto mieć je na wyposażeniu, aby zniwelować prawdopodobieństwo uszkodzenia towaru w trakcie jego transportowania na miejsce montażu.