Wypożyczalnia aut dostawczych – co musisz wiedzieć przed wynajmem?

auto dostawcze

W ostatnich latach można zauważyć, że wypożyczalnie aut dostawczych cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to między innymi z coraz większej popularności wynajmu, ale też z tego, że pozwalają one na uzyskanie dostępu do dostawczaka dla osób, które nie potrzebują go na co dzień. Co trzeba wiedzieć przed wynajem i gdzie znaleźć taką wypożyczalnię?

Gdzie znaleźć wypożyczalnię aut dostawczych?

Wypożyczalnie, które skupiają się na dostawczakach są mniej popularne od tych, które oferują przede wszystkim auta osobowe, przez co nieco trudniej je znaleźć. Można jednak wspomóc się internetem, który z pewnością pomoże nam dowiedzieć się, gdzie znajduje się wypożyczalnia aut dostawczych w Białymstoku, z której usług możemy skorzystać w naprawdę dobrej cenie.

Sprawdzając w sieci to, jakie wypożyczalnie oferują auta dostawcze w Białymstoku nasza uwaga powinna się skupić między innymi na wypożyczalni Flota Podlasie, która posiada spory wybór samochodów dostawczych, które można zarezerwować i wynająć w niskiej cenie korzystając przy tym z profesjonalnej i miłej obsługi.

Co trzeba wiedzieć zanim zdecydujemy się na wynajem auta dostawczego?

Zanim zdecydujemy się na wynajem auta dostawczego trzeba przede wszystkim wiedzieć, że potrzebna będzie nam wyższa kwota, niż ta, którą zapłacimy za sam wynajem. Oprócz kosztów wynajmu praktycznie zawsze trzeba bowiem wnieść kaucję, dzięki której wypożyczalnia zabezpiecza się finansowo przed ewentualnymi stratami, które mogły zostać spowodowane przez osobę wynajmującą w niej samochody dostawcze.

Ponadto trzeba się przygotować na to, że jeśli chcemy pokonać sporo kilometrów to prawie zawsze zapłacimy więcej. Znaczna część wypożyczalni posiada bowiem w umowach wynajmu dobowy limit kilometrów oraz określoną opłatę za jego przekroczenie. Zazwyczaj płaci się stawkę za każdy kilometr przekroczenia, przez co można czasem naprawdę spor zapłacić. Dobrze jest mieć to z tyłu głowy zanim zdecydujemy się na wynajem.