Zakłady sportowe

Każdy chciałby dorobić się fortuny – niektórzy mówią nawet, że pierwszy milion trzeba ukraść – to nie musi być prawda, zarobić można bardzo łatwo – www może nie koniecznie milion, ale na pewno kilkaset złotych, które na pewno każdemu się przydadzą. Mowa tutaj o bukmacherstwie – czyli obstawianiu prawdziwymi pieniędzmi dyscyplin sportowych (nie tylko piłki nożnej – obecnie można już obstawiać tenis, a nawet rzutki). Wielu z nas nie ufa takim zakładom – to czysty interes dla ludzi, którzy prowadzą ten check biznes – to oczywiste, przecież o to chodzi, aby zarobić – lecz przy odpowiednim przygotowaniu oraz odrobinie szczęścia, każdy może wygrać.

Na wstępie pragnę poinformować, że zakłady bukmacherskie traktowane są jak hazard – czyli dozwolone są od lat osiemnastu. Jeśli nie jesteś pełnoletni/pełnoletnia – nie zagłębiaj się w ten temat (przynajmniej na razie).

W tego typu zakładach rozróżniamy kilka typów zakładów:

a) trójdrogowe
b) dwudrogowe
b) akumulacyjne

W zakładach trójdrogowych tymoteusztestowy.org.pl możliwe są trzy wyniki końcowe – wygrana, remis lub przegrana. Takim rodzajem zakładów jest np. piłka nożna. Możemy obstawić www te trzy wyżej wymienione możliwości.

W zakładach dwudrogowych możliwe są dwa wyniki końcowe – wygrana lub przegrana. Przykładem jest np. boks.

Zakłady akumulacyjne to połączenie dwóch (lub więcej) zakładów w jeden. Można łączyć zakłady trójdrogowe z dwudrogowymi, trójdrogowe z trójdrogowymi lub dwudrogowe z dwudrogowymi (każda możliwość pasuje). Takie zakłady są dość ryzykowne, gdyż otrzymamy większą wygraną (mnożniki każdego zakładu pomnożone przez siebie), ale tylko wtedy, gdy każdy z zakładów wygramy, np. są dwa mecze: Barcelona (mnożnik np 2) – Real Madryt i Borussia Dortmund (mnożnik np. 3) www – Bayern Monachium. Obstawiam zakład akumulacyjny na Barcelonę i Borussię Dortmund. Jeżeli te drużyny wygrają – naszą wpłatę mnożymy przez 6 (bo 2 razy 3), natomiast jeśli Któreś z nich przegra – nie dostaniemy nic, pomimo, że www to drugie wygra. To dość ryzykowne, ale przy odpowiednim rozeznaniu (i bądź co bądź szczęściu) możemy dużo wygrać.

Znamy już rodzaje zakładów, ale jak się tej fortuny dorobić? check

Przedstawię kilka złotych zasad, które należy stosować!

1. Na początku nie stawiaj dużych sum

Jeżeli dopiero zaczynasz z bukmacherką vogelburda.pl – obstawiaj mecze małymi sumami, aby nie stracić dużo i się nie zniechęcić. Dopiero, gdy nabierzesz odpowiedniego doświadczenia możesz dawać większe stawki.

2. Oglądaj regularnie spotkania z lig, które obstawiasz

To bardzo proste, ale i skuteczne działanie. Oglądając dany zespół, lub ligę, zaczynasz orientować się w poziomie rozgrywek klubów. Przez to nabierasz cennej wiedzy, którą możesz wykorzystać w zakładach sportowych.

3. Przed obstawieniem dokonaj „research’u” http://pg1bogatynia.pl/jak-urzadzic-salon-w-tradycyjnym-stylu/

Tzn. sprawdź aktualną formę klubów i porównaj klub z klubem (tak zwana metoda porównania „h2h” – z ang. „head to head”) – sprawdź wyniki rozgrywek z kilku lat między danymi klubami. To pozwoli porównać nam oba kluby z rozgrywkach między sobą.

4. Pamiętaj, że nie zawsze lepszy wygra

Nie zawsze drużyna z mniejszym mnożnikiem wygra. Pamiętaj o trzecim punkcie!

5. Nie zniechęcaj się!

Gdy ci się nie uda – nie martw się! Możesz spróbować jeszcze raz, lecz pamiętaj o złotych zasadach!

Mam nadzieję, że ten artykuł przydał się początkującym www „obstawiaczom”. Bądźcie cierpliwi, a na pewno się uda!