Wiemy doskonale co robić w trakcie seksu, by się odpowiednio zabezpieczać, by nie podrażnić okolic intymnych, co robić przed seksem analnym… Czy jednak wiemy czego NIE ROBIĆ PO SEKSIE? Większość z tych rzeczy jest niemalże oczywista – jednak nie dla każdego. Warto więc poruszyć ten temat. Podpowiadamy:

Nigdy nie myj okolic intymnych po stosunku. Wiemy, że każda kobieta ma ochotę na prysznic po seksie, wbrew pozorom jednak, to może zaszkodzić – chyba, że do mycia okolic intymnych używasz specjalnych płynów – nie używam mydła – bo wysusza a nawet podrażnia skórę, która jest po seksie wyjątkowo uwrażliwiona.

Spędzenie całej nocy w seksownej bieliźnie – nie mówimy tutaj o maratonach całonocnych… 😉 Mówimy tu o spaniu w bieliźnie koronkowej, czy satynowej. Skóra podczas snu potrzebuje „oddechu”. Przebierz się więc w wygodną bawełnianą piżamkę, albo nie ubieraj się wcale… 😉

Wspólna, gorąca kąpiel? To nie najlepszy pomysł… Podczas gorącej kąpieli zaraz po odbytym stosunku wzrasta ryzyko złapania bakterii.

Nie idziesz do toalety po seksie? To wielki błąd. Oddawanie moczu po stosunku to bardzo istotna kwestia. Uważasz, że nie ma to nic wspólnego? Ma. Mocz ma właściwości antybakteryjne – w naturalny sposób więc dzięki jemu oddawaniu po seksie, będziemy zapobiegać chorobom czy infekcjom.

Zamiast prysznica używasz po stosunku mokrych chusteczek? To spory błąd. Często nasączone są one alkoholem albo innymi środkami czyszczącymi, które mogą powodować naprawdę poważne podrażnienia, wysuszenie a także swędzenie czy opuchliznę okolic intymnych!

To jak? Stosujecie się do wskazówek, czy jednak robicie coś odwrotnie? Jeśli zmagacie się z infekcjami okolic intymnych, jeśli często po stosunku czujecie, że jesteście tam podrażnieni – warto wtedy nie tylko podczas seksu stosować różnego rodzaju lubrykanty, ale również zadbać o odpowiednią higienę po zakończonym stosunku!


Zobacz więcej o seks nastolatki

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: Undefined array key "fairy-font-awesome-version-loading" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 15

Warning: Undefined array key "fairy-go-to-top-icon" in /home/platne/serwer199031/public_html/autoinstalator/okinteractive.pl/wordpress47866/wp-content/themes/fairy/candidthemes/functions/hook-footer.php on line 19